Huzeyfe Yasir HELVACI

Tek Kullanımlık Geçici SMS Alma

SMS doğrulama yardımcısı için geçici bir telefon numarası alın

Geçici telefon numaralarını kullanmak, gerçek numaranızı vermeden hesabınızı doğrulamanın bir yoludur. Çevrimiçi sosyal medya hesaplarınız için veya PayPal hesabınızı doğrulamak için yerel bir numara kullanabilirsiniz. Bunlar gizliliğinizi korumanın ve spam’den kaçınmanın harika bir yoludur.

Geçici telefon numaraları ücretsizdir ve internet bağlantınızla çalışır. Kısa mesaj aldığınızda sahte numaranıza gönderilecektir. 24 saat sonra sahte numara silinecektir. Ancak yine de mesaj alabileceksiniz.

Telefon numarası doğrulamasını atlamak istiyorsanız yukarıda listelenen web sitelerinden birini ziyaret etmeniz gerekecektir. Bu hızlı ve kolay bir süreçtir. Uygulama telefon numaranızı isteyecek ve ardından bir sunucuya istekte bulunacaktır. Sunucu size bir doğrulama kodu gönderecektir.

Hizmet, hemen hemen tüm hizmetlerde hesaplarınızı doğrulamak için kullanılabilir. Bunlar Facebook, Twitter, PayPal ve diğer siteleri içerebilir.

Çevrimiçi arkadaşlık hesabınızı doğrulamak için geçici telefon numaralarını da kullanabilirsiniz. Bunları internet alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz. Bunları telefonla pazarlamacıların sizi aramasını önlemek için de kullanabilirsiniz. Bu numaralar uygun fiyatlı, güvenli ve herkes tarafından kullanılabilir.

Hesabınızı doğrulamak için kullanılabilecek bir diğer hizmet ise Sitemizdir. Bu hizmet 180’den fazla ülkede sahte telefon numaraları sunmaktadır. Hizmete erişmek için kaydolmanız ve bir hesap oluşturmanız gerekir. Daha sonra hesabınızı doğrulamak için 22 sahte numara arasından seçim yapabilirsiniz. Siteye erişmek için geçerli bir ödeme yöntemine de ihtiyacınız olacak.

Hizmet aynı zamanda doğrulama kodlarını anında almanızı sağlayan bir Doğrulama Kodu SMS Yardımcısı da sunuyor. Bu hizmeti Android ve iOS cihazlarda da kullanabilirsiniz.

Son Paylaşımlar

Stok Görsel Efektleri Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Sosyal Medya Hesapları Analiz Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Bulanık Resmi HD Yapma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Yazıdan Resim Yapma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Resimleri 3D Yapma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Müzik Yapma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
MEB Onaylı Online Sertifika Programı
Programlar
Kripto Para Analiz Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Daha fazla göster