Huzeyfe Yasir HELVACI

Sosyal Medya Hesapları Analiz Yapay Zeka Aracı

UGC Platformu (Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik), markaların ve ajansların, yüksek kalitede kullanıcı tarafından oluşturulan içerik üreten, En İyi Sosyal Medya yaratıcılarından oluşan, son derece incelenmiş bir ağla çalışmasına olanak tanıyan bir platformdur.

Etkileyicilerin tam veritabanına iletişim bilgileriyle birlikte erişebileceksiniz. Bu Instagram veya TikTok etkileyicileriyle önceden mevcut bir ilişkimiz yok; bu, pazarlama kampanyalarınız için ideal etkileyiciyi bulabileceğiniz anlamına gelir. Influencer ilişkisinin sahibi sizsiniz, böylece istediğiniz anlaşmaları müzakere edebilirsiniz.

inBeat’i kullanarak aramanızı şu ölçütlere göre filtreleyebilirsiniz: Takipçiler, Konum, Dil, Etkileşim, Doğrulanmış, E-postası Var, Web Sitesi Var. Teaser Planında hem konum hem de dil filtreleri mevcut değildir.

Kampanyanızı dışa aktardığınızda favori CRM aracınıza ekleyebileceğiniz bir CSV dosyası alacaksınız. Mailshake veya Gmass kullanmanızı öneriyoruz, ancak dilediğiniz herhangi bir aracı kullanabilirsiniz. Bu araçlar, satış konuşmasını etkileyen kişilerin yönetilmesini çok daha kolay hale getirir.

Son Paylaşımlar

Yazıdan Resim Yapma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Harika SEO | Pazarlama Araçları Mega Koleksiyon
Programlar
Ücretsiz Alan Adı Açma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Stok Görsel Efektleri Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Sosyal Medya Hesapları Analiz Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Bulanık Resmi HD Yapma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Yazıdan Resim Yapma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Resimleri 3D Yapma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Daha fazla göster