Huzeyfe Yasir HELVACI

Logo Paketi Yapay Zeka Aracı

3D Cam Pencere Logo Maketi

Çok hoş görünümlü bir 3 boyutlu cam pencere logo maketimiz var, Photoshop’taki akıllı nesne özelliğini kullanarak logonuzu, metninizi veya simgenizi kolayca sunmak için bu ücretsiz 3 boyutlu cam pencere logo maketini kullanabilirsiniz.

Bu 3D logo maketinin kullanımı çok kolaydır, logo maketi PSD dosyasını photoshop’ta açmanız ve ardından üst katmanın küçük resmine çift tıklamanız yeterlidir, ardından yeni bir sekme açılacaktır ve demo metnini göreceksiniz, artık sadece kendi metninizi yazmanız veya logonuzu veya simgenizi içe aktarmanız yeterlidir; logoyu doğrudan sürükleyip bırakabilir ve demo metnini silebilir ve ardından dosya menüsüne gidip kaydedebilir, ardından bu sekmeyi kapatıp ana sayfaya geri dönebilirsiniz. Orijinal sekmeyi tıkladığınızda cam duvarda logonuzu göreceksiniz.

Nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz, YouTube’da kısa bir eğitim izlemenizi ve Photoshop’ta logo maketinin nasıl kullanılacağını aramanızı öneririm. Ayrıca, Google’da photopea çevrimiçi PSD düzenleyicisini arayarak logo maketini çevrimiçi olarak kolayca düzenleyebilirsiniz.

Son Paylaşımlar

Yazıdan Resim Yapma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Harika SEO | Pazarlama Araçları Mega Koleksiyon
Programlar
Ücretsiz Alan Adı Açma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Stok Görsel Efektleri Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Sosyal Medya Hesapları Analiz Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Bulanık Resmi HD Yapma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Yazıdan Resim Yapma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Resimleri 3D Yapma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Daha fazla göster