Huzeyfe Yasir HELVACI

Logo Paketi Yapay Zeka Aracı

3D Cam Pencere Logo Maketi

Çok hoş görünümlü bir 3 boyutlu cam pencere logo maketimiz var, Photoshop’taki akıllı nesne özelliğini kullanarak logonuzu, metninizi veya simgenizi kolayca sunmak için bu ücretsiz 3 boyutlu cam pencere logo maketini kullanabilirsiniz.

Bu 3D logo maketinin kullanımı çok kolaydır, logo maketi PSD dosyasını photoshop’ta açmanız ve ardından üst katmanın küçük resmine çift tıklamanız yeterlidir, ardından yeni bir sekme açılacaktır ve demo metnini göreceksiniz, artık sadece kendi metninizi yazmanız veya logonuzu veya simgenizi içe aktarmanız yeterlidir; logoyu doğrudan sürükleyip bırakabilir ve demo metnini silebilir ve ardından dosya menüsüne gidip kaydedebilir, ardından bu sekmeyi kapatıp ana sayfaya geri dönebilirsiniz. Orijinal sekmeyi tıkladığınızda cam duvarda logonuzu göreceksiniz.

Nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz, YouTube’da kısa bir eğitim izlemenizi ve Photoshop’ta logo maketinin nasıl kullanılacağını aramanızı öneririm. Ayrıca, Google’da photopea çevrimiçi PSD düzenleyicisini arayarak logo maketini çevrimiçi olarak kolayca düzenleyebilirsiniz.

Son Paylaşımlar

Üretken Ses Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
PDF Dil Değiştirme Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Bybit Kayıt Ol
Kripto Para
Excel Kodlarını Bulma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Logo Yapma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Objeleri Yok Etme Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Filmdeki Repliklerle Filmi Bulma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Yazıdan Görsel Oluşturma Yapay Zeka Aracı
Yapay Zeka
Daha fazla gösterDaha fazla göster